Pool aastat Eesti populaarsemaid meediaportaale juhtinud loomaarmastaja Kertu Jukkum tõdeb vegan saates “Ela Hästi”, et hetkel usaldab Eesti ühiskond meediat rohkem kui valitsust.

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum ja kommunikatsioonigrupp Miltton Nordicst tutvustasid hiljuti Põhjamaades läbiviidud tarbijauuringut kus selgus, et eestlaste silmis on meedial suurem võim ja usaldus kui valitsusel!

Kertu kinnitab, et tema positsioonilt nähtuna on see tõepoolest nii: “Kui ühel kaalukausil on Taavi Rõivas ja teisel pool Elu24, siis ma arvan küll, et tänase seisuga Elu24-l on suurem võim kui Taavi Rõivasel.”

“Fakt on see, et meediat dikteerib täna lugeja rohkem kui kunagi varem. Iga kord, kui keegi teist kirub, et miks me küll “sellest” kirjutasime, siis mõtle sellele, miks sa sellele klikkisid!” arutleb Kertu meedia võimu üle. “Me loeme väga tihti viimasel ajal terrorirünnakutest, mis hirmutavad kõiki üle terve maailma. Meelelahutusel on väga tähtis roll, et tuua sellest kõigest kasvõi pooleks tunniks eemale, lugeda natuke klatši-kõmu, vaadata ilusaid naisi ja mehi…“

Kuhu meelelahutustrendid liiguvad?

“Mina tahaksin liikuda välismaa suunas, veel rohkem teravust, veel rohkem uurivat ajakirjandust kollase meedia valguses, sest ka pisikeses tiigis on võimalik veidi vett segada,” vastab Kertu kavalalt saatejuht Liisa-Indra küsimusele.

Kertu arutab Eesti esimeses vegansaates Ela hästi ka loomade aitamise üle, pidades ennast näiteks üldsegi väga kehvaks loomaomanikuks – miks, vaata saatest.

“Kõik loomad on meie vastutusel, kui nad on tänaval, siis me oleme juba midagi valesti teinud,” on Kertu konkreetne.

Saates avaldab Kertu ka oma parima ilunipi, filosofeerib mägede vallutamise üle ja koos saatejuht Liisa-Indra Pajustega valmistatakse sportlasesmuuti.

Ela hästi! on Eesti esimene taimetoidusaade, kus aktuaalsed elustiiliteemad saavad kokku põnevate persoonidega. Igast saatest saab mõtteainet, kuidas hästi elada. Teemaks on tervis ja tervislikkus igal tasandil – toitumine, sport, emotsioonid, suhted, vaimsus.

Järgmine Ela hästi! saade on Tallinna TV eetris laupäeval 18. novembril kell 10.

  

Lisainfo: