UUS FILM BANAANISAAREL: Vaxxed – vaktsineerimiskahjude ulatuslikust varjamisest

2016. aastal ilmunud film jõudis miljoniteni täiesti omal jõul – nimelt polnud ükski tavameediakanal nõus teemat tõstatama! See on kummaline, sest filmi vaadates on selge, et teadlasi, kelle käest uurida ja keda ka intervjueeritakse, pole vähe.

Filmi üks autoritest, Andrew Wakefield, on mees, kes hakkas aastakümneid tagasi esimesena esitama küsimusi MMR (leetrid-mumps-punetised) vaktsiinide kohta ning avab nüüd, aastakümneid hiljem, abilistega teadusmaailmast massiivset andmete varjamist, laste ärakasutamist, korruptsiooni valitsuses ja selle asutustes. Filmis on esitatud hea küsimus – kui vaktsiinid on ohutud ning ei põhjusta tervisekahju, siis miks on aina rohkem lapsi, kes just pärast vaktsineerimist muutuvad autistiks?

VAATA FILMI (eestikeelsed subtiitrid)

Alati usalda oma sisetunnet, alati leia endas jõud tegutseda oma sisemise õigustunde põhjal.

Banaanisaare FILMID ja LOENGUD leiad SIIT

“See on film, mida inimesed peaksid nägema!” Robert De Niro, autistliku lapse isa, soovitab uurida vaktsiinide ja vaktsineerimiste tausta.

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

Taavi Veskimägi: “Tippjuhtide kohustus on osaleda avalikus arutelus ja ühiskonna korraldamises!”

Eleringi juht Taavi Veskimägi on veendunud, et ettevõtetel on ühiskonnas kanda laiem roll kui ainult …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga