Kes soovib Green Bakeryt osta?

2015. aasta sügisel tegevust alustanud taimetoidukohvik Green Bakery on nüüd müügis.

Kohtusin Green Bakery omanike Mareksi ja Ilzega 2015. aasta sügisel, kui nad just kohvikuga alustasid. Mareks ja Ilze on Lätist ja Eestis kõiksugu põnevaid ettevõtmisi proovinud. Nüüd on nende teekond koos lõppenud ja Green Bakery müügis, kohviku Facebooki lehel kirjutavad nad nii:

Kas sooviksid alustada omaenda väikest kohvikut, aga nullist peale hakkamine tundub liialt keeruline? Müüme GreenBakery brändi koos kliendibaasi, Facebooki lehekülje, Instagrami ja retseptidega. GreenBakery kohvik on olnud fokusseeritud tervisliku vegan- ja taimetoidu pakkumisele. Aitaksime ka omapoolse konsulteerimisega. Rohkema info saamiseks, palun helista või saada kiri.
PS. Müüme ettevõtet suurte muudatuste tõttu isiklikus elus, kuid meile meeldiks väga kui keegi tore inimene jätkaks selle kontseptsiooniga, mis on Tallinna toiduskeenel kindlasti vajalik lisandus.
Kõike head soovides, Mareks, tel: 5522337, info@greenabakery.ee.

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

Ville Jehe: “Vastutustundetud juhid jäävad isolatsiooni”

Teadliku ettevõtjana tuntust kogunud Ville Jehe sõnul liigub kogu ettevõtlus vastutustundliku tegevuse poole. Need, kes …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga