Kuidas sa ennast tunned? Mida sul on vaja, et tunda end tõeliselt hästi? 11.11 maagia ja 12.11 täiskuu on nagu võimsad fookused, mida saad kasutada selleks, et soovid reaalsusesse tuua. Seejuures on üks asi, mida sa järgnevatel päevadel kindlasti tegema pead.

Ma ei hakka üldse pikalt venitama. See üks asi, mis toob sulle selle, mida soovid ja mida just praeguste võimsate energiate ajal soovide täitmiseks tegema pead on… Rõõmustamine, inspiratsioonis ja kerguses olemine!

See, mis 11.11 ja 12.11 täpsemalt toimub, leiad eelmisest blogipostist.

Jah, nii lihtne!
Rõõm ja inspiratsioon on lubamise energiad. Ole järgnevatel päevadel neis tunnetes nii palju kui saad ja vaata, kuidas elu hakkab sinu enesetundega vastavusse joonduma. Sest eks tuleb see, mis sa ise oled ja kui sa naudid, mis sul on ja mis sa oled, siis saad sa seda veel.

l
Mismoodi energiaid ise suunata

Vahel on vaja veidi tööd teha, et kerge tunne tagasi tuleks. Siis pead oma tunde ise teistpidi pöörama. Seda saab teha mitmeti, kaks lihtsat meetodid on näiteks visualiseerimine ja vastandmõte.

Kujuta ette, kuidas su soov on juba täitunud. Ja misiganes sind varem takistas, see takistus on nagu sein, millega saad üheks ja siis see lihtsalt kaob sinu sisse.

Teiseks teadvusta oma mõtteid takistustega seoses. Kui su soov on näiteks töökohta vahetada ja takistus on teadmatus, mis tööd teha, siis kujuta ette teadmise tunnet. Vahet pole, mis teemaga see esile kerkib. Tuleta meelde olukord, kus sa teadsid täpselt, mida tahtsid.
Kuidas sa kõnnid, kui tead, kuhu lähed? Kuidas sa räägid, kui tead täpselt, mis sa menüüst tahad? See “ma tean, mida ma tahan” tunne. Olemas? Ole selles tundes. Ja nüüd mõtle, et isegi, kui sa ei tea mil moel sa sinnani jõuad, usaldad, et selgus töö osas tuleb ja sa tead, mis edasi teha. Hoia “ma tean, mida ma tahan tunnet” hoides meeles asju, mida sa teadsid, et tahad.

Ma tean, see võib paista veider, aga töötab!

Ll
Sinu tunne on sinu kompass

Me loome maailma iga hetke ja valikuga. Mida sa tahad soovida ja kuidas leida õiget soovi?
Õige valik sõltub sellest, mis toob sulle  “avatud” tunde kehasse, ideed hakkavad jooksma, tuleb justkui inspiratsioon, rõõm, huvi.

Igasugune otsimine on selle otsimine esimesena endas.
Otsid tõelist armastust ja kaaslast, otsid tegelikult tähenduslikku suhet iseendaga;
otsid materiaalset küllust, otsid külluse avaldumist endas;
otsid julgeid väljakutseid, otsid julgust ja vaprust endas.

Millel iganes on su tähelepanu, see avaldub ja eksisteerib ning seda sa muudkui lood. Kuid sul on ka vägi seda muuta. Kõike, mida välja annad, saad tagasi. Lood head tunnet enda sees, annad seda välja ja saad ka tagasi. Leiad aktsepteerimise enda sees, annad seda välja ja saad ka tagasi.

Mida paremini end tunned, seda enam tea, et oled täpselt õiges kohas. Mis iganes ideed sulle selles tundes pähe tulevad, aitavad sind edasi järgmisesse kohta, kus saad seda sama head tunned tunda. Jälgi neid tundeid ja mõtteid ning võta neid tõsiselt!

Sama kehtib ka ebamugavusega. Kui leiad viisi, kuidas negatiivsega okei olla, näiteks hirmu või ebakindlusega, lased sel ennast nii üleni haarata, et see valdab sind täielikult ja sa oled sellega üks, oled sellest üleni ja igati teadlik, siis avastad, et hirmul pole kuskile vastu pressida ja sa sulandud sellest lihtsalt läbi.

l
Kus leiab alati rõõmu ja inspiratsiooni?

Küllus rõõmus ja loomingus on kergelt silmapaistev näiteks laste rõõmus, seda võib näha ja tunda osaledes laste mängus. Või ka kohas, kus inimesed vabalt loovad ja oma tegevust naudivad, näiteks ühiselt muusika tegemine või tantsimine.
Küllus Allikaga kontaktis olemisest manifesteerub kõikjal, kus on rõõm, aga ka vaimsetes tegevustes ja on eriliselt harmooniliselt olemas väikeste laste, loomade ja looduse keskel. Kus iganes leiad harmoonias inimesed, leiad ka ilu ja harmoonia inimeses avaldumas.
Kus võiks näha külluslikku materiaalset rikkust? Kus raha end ilmutab? Raha liigub pangas, kaubanduses, ilus ja kvaliteedis. Leiad raha kohalolekut ka näiteks luksuslike hotellide fuajeedes, kus liiguvad rahaga heas kontaktis inimesed. Golfiklubis, mainekates restoranides, eksklusiivsetes elurajoonides.

Raha ja küllust koged eriliselt selgelt raha käes hoides ja kaasas kandes.

Mis iganes küllust sa kogeda soovid, viibi nendes kohtades, kus see avaldub, et vajadusel kontakti selgemini tunnetada.

Edaspidi oskad näha seda juba igal pool ja vastavalt soovile võimendada või vähendada. Lihtsalt sellepärast, et sa mäletad tunnet.

Seega – soovi, tunneta inspiratsiooni ja rõõmu magusust soovi täitumisel. Kui sul on takistused, miks see soov ei saa täituda, lahusta need takistusega lihtsalt üheks saades. Seejärel leia külluse ja kõige hea olemasolemise tunne, hea tunne teadmisest, et su soov saab tõeks, mine selle tunde sisse, natuke aega lihtsalt naudi ja rõõmusta selles tundes. Ja kõik. Korda nii palju kui saad! Kui sul konkreetset soovi pole, lihtsalt naudi ja rõõmusta, kõik toimib toiminata. ;)

Tee kõike, mis avab sinus loomingu ja inspiratsioonis rõõmustamise tunde ning vaata, mis toimuma hakkab.

 

Põnevat avastamist,
Liisa-Indra