John ja Ocean Robbinsi poolt juhitud ülemaailmne tasuta toitumise ja vegan-elustiili alane veebikonverents alustab juba sel laupäeval, jee! Soovitan osaleda :).

Foodrevolution13Tänavu on oma lahked tervitussõnad andnud tuntud loomakaitsjad ja taimetoitlased Paul McCartney (PETA sõber) ja Joaquin Phoenix (rääkis peale filmis Earthlings, kui huvitab, see on filmide all mul olemas).
Telekonverents kestab 27. aprillist 5. maini, esinevad toitumisteadlased, arstid, keskkonnaeksperdid, kokku 25 inimest, teiste seas ka dr Colin Campbell, dr Dean Ornish, dr Joel Fuhrman, GMO ekspert Jeffrey Smith, keskkonnaekspert Vandana Shiva, dr Neal Barnard, dr Michael Klaper jt.
Ettekanded on tavaliselt tunniajased.

Eelmisel aastal osales 32 000 inimest 100 riigist. Mina jäin väga rahule, sain inspireeritud ja kinnitust oma teadmistele. Mulle meeldis kuulda, et teised mõtlevad minuga sarnaselt. Pluss, minu jaoks oli oluline tunne, et kuigi Eestis täiesti olematu, siis maailmas on elus toidu ja üldse vegan-liikumine väga tavaline ja iseenesest mõistetav.

Loe eelmise aasta kokkuvõtet.

PANE ENNAST KIRJA JA OSALE – SEE ON TASUTA!

Ära muretse, et sul pole võib-olla võimalik kuulata, kui sulle huvipakkuv inimene räägib. Eelmisel aastal oli järelkuulamine 24h. Mul läks ka mitu korda ajavahe arvestamine sassi, tundub, et paljudel, sest järelkuulamine tehti eelmisel aastal poole konverentsi pealt :)

***

65. aastane John alustas vegan-teekonda kahekümnendates. Ta on USA jäätiseimpeeriumi Baskin-Robbins pärija, kuid keeldus rahast, ravis end haigustest ja hädadest täistaimetoiduga ning räägib sellest ajast peale loomse toidu kahjulikkusest. Kui isa 70. aastaselt vähki haigestus, aitas tal terveneda elus taimetoiduga. Johni 1980. ilmunud raamat, millest hiljem ka film sai, Diet For A New America, on muutnud maailma mõõtmatult. Poja Ocean Robbinsi kasvatasid naisega maal ja ainult aiast saadud toidu peal, tänaseks on John ka vanaisa. Minule isiklikult on John suur eeskuju just suhtumise ja suhtlemise poolelt, ääretult meeldiv ja inspireeriv inimene. Koos pojaga on neil FoodRevolution network, teevad konverentse ja seminare ning jagavad niisama mõtteid.
www.johnrobbins.info

Film Diet For A New America on mul filmide all täiesti olemas, saad vaadata siin.