Monsanto herbitsiid USA naiste rinnapiimas!

Esimest korda vaadati, kas naiste rinnapiimas leidub Monsanto umbrohutõrje aktiivainet. Hämmastaval kombel oli mitmel naisel rinnapiimas kõrge tase.

Tuntud Monsanto umbrohutõrje RoundUp´i aktiivaine on glüfosaat. 2013. aastal kasvas RoundUp´i müük 73%, sest geneetiliselt muundatud viljad on aina laiemalt kasutusel.

Uuringus leiti, et 3 naisel 10st on kehast liiga kõrge glüfosaadi tase (76 ug/l to 166 ug/l). See šokeeriv uuring on selgeks tõestuseks, et glüfosaat akumuleerub naise kehas, kusjuures kõik biotehnoloogia korporatsioonid on sellist võimalust siiani eitanud.

Üks kõrge näiduga naine kommenteeris nii: “Hirmutav on näha, et mu kehas on nii palju glüfosaati, eriti rinnapiimas, kuna see saastab mu kasvava poja keha. Söön palju orgaanilist ja GMO-vaba toitu. Ma ei söö liha ega mereloomi ning joon väga harva piima. See näitab mulle ja peaks näitama ka teistele kui tugevalt see mürk meie toidus on.”

Üks uuringu läbiviija kinnitas siiski, et emadelt, kes on mitu kuud kuni aastaid rangelt hoidunud GMOdest ja söönud orgaanilist toitu, ei leitud rinnapiimast glüfosaati.

Ka joogivees ja uriinis
Lisaks naiste rinnapiimale leiti liiga palju glüfosaati ka uriinist ja joogiveest. USA näidud olid Euroopa Joogivee Direktiivist 760-1600 korda kõrgemad. Euroopa uuringus kusjuures olid kõrgeimad näidud Lätis ja Šveitsis. Euroopas lubatud glüfosaadi määr joogivees on 0.1 ug/l, USAs leiti 0.085 ug/l ja 0.33 ug/l.

Senini pole määratud glüfosaadile rinnapiimas ohutut taset. USAs on joogivees lubatud tasemeks määratud 700 ug/l, mis on 7000 kordakõrgem kui Euroopas.

Allikas:
FoodRevolution.org

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

UUS FILM BANAANISAAREL: Vaxxed – vaktsineerimiskahjude ulatuslikust varjamisest

2016. aastal ilmunud film jõudis miljoniteni täiesti omal jõul – nimelt polnud ükski tavameediakanal nõus …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga