Warning to Women, Your Skin Eats!!!

Naiste tervis: su nahk sööb!

The Raw Life Health Show

andreaDr Andrea Hazim, kiropraktik, toitumisteadlane (muide, kodukoolitab kolme poega).

Selle peale ei mõelda, aga SINU NAHK SÖÖB! Kõik, mis sa oma nahale määrid, on nahale toiduks. Mõneti on see isegi ohtlikum kui tavalise toidu söömine, sest see läheb otse läbi naha.
Et kosmeetikat ei peeta toiduks, võib sinna sisse panna asju, mida muidu kunagi ei lubataks süüa.
Andrea soovitab ettevaatlik olla muuhulgas ka petrooleumiga (mineraalõli jm), lisaks sünteetilised östrogeenid. Vähki tekitavad.

Kui ma Joonast (oma esimest last) ootasin, ütles ämmaemand, et kõhule võib määrida kõiki neid õlisid, mida sa ka toidu valmistamisel kasutad. Ja ma ei olnud enne seda väga mõelnudki, et tark oleks MITTE MÄÄRIDA PEALE SEDA, MIDA EI TAHA SISSE SÜÜA! Kui lihtne ja loogiline :D.

VAATA ANDREAT SIIN, 8MIN

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

Maaleht: Kuidas süüa kliimasõbralikult ja kas hommikusöök saab maailma muuta?

Uuringud ütlevad, et 15% meie elustiili tagajärjel tekkivatest kasvuhoonegaasidest on seotud toitumisega. Üldiselt võib öelda, …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga