The Sensual Vegan toob vaatajateni pikaaegse vegani ja loomakaitsja Pamela Anderson lemmiksöögid.

Senini on Pamela välja andnud 10 lühivideot The Sensual Vegan kodulehel. Videotes esineb ta kokast sõbranna Delahnaga ning eesmärgiks on valmistada imelihtsaid vegan sööke, mida iga amatöör suudab järgi teha.

Videosid produtseerib Pamela vend Gerry Anderson ja kõik toimub Pamela enda koduköögis. Pamela osaleb pigem abikokana ning professionaalne kokk Delahna Flagg valmistab põhiosa toitudest.

Kogu etendus on lihtne ja koduvideo hõnguga, Pamela ja Delahna vahel jookseb läbi šõu meeldiv vestlus, mille käigus tuuakse vaatajateni nippe ja ideid vegan kokakunstist.

Pamela ütleb, et ta võiks vabalt elada ainult “röstsaiast, maapähklivõist ja maguskartulitest”, ta soovis luua kokasaate, et laiendada oma brändi senist repertuaari.
“Sa õpid söögitegemist tavaliselt oma vanematelt, aga kui sa tahad vegan olla tekib küsimus, kuidas süüa teha,” selgitab Pamela.

Kahe teismelise poisi emal on käed tööd täis, sest juba sel sügisel tulevad Los Angeleses müüki tema rannajalanõud, mis valmistatud taastöödeldud elektroonikajäätmetest. Koos Amelie Pichardiga mõtlesid nad välja ka vegan käekottide ja kingade sarja, mis tuleb esitlemisele detsembris New Yorkis ja Pariisis. Lisaks sellele on tal ilmumas kaks vegan kokaraamatut ning endiselt töötab ta koos loomakaitseorganisatsiooniga PETA.
Pam on päris tegus olnud! :)

Allikas:
VegNews