Uus film banaanisaarel: Fat, Sick & Nearly Dead

Inspireeriv ja kaasahaarav film kolme inimese tervenemisest mahlapaastul.

Jo on ülekaaluline ja haige. Et tema toidusõltuvus ja kehv toitumine said alguse USAst, otsustab ta alustada tervendavat rännakut just sealt. Joe veedab esimesed päevad New York´is, kohtub dr Joel Fuhrmaniga ja asub siis rännakule idarannikult läänerannikule. Teel kohtab ta erinevaid inimesi, vestleb nendega tervislikust toitumisest ja pakub soovijaile maitsta isetehtud rohelisi mahlasid.

Üks kohtumine saab aga saatuslikuks. Phil on 200-kilone õnnetu ja haige rekkajuht, kes on Joe muutustest nii inspireeritud, et astub ise samale teele. Tema muutused nii füüsilises kui vaimses elus on vaimustavad.

Kuigi siin filmis ei selgitata taimepõhise eluviisi eeliseid ega tutvustata, kuidas Joe ja Phil pärast 60-päevast paastu toitusid, räägitakse piisavalt mikrotoitainete olulisusest ja tavapärase dieedi kahjulikkusest.

Filmi leiad banaanisaare filmide hulgast.

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

Euroopa Liit asub välja töötama õiguslikult siduvat vegantoidu definitsiooni

Euroopa Komisjon teatas, et alustab 2019. aastal õigusakti ettevalmistamist, mis reguleerib vegetaar- ja vegantoidu märgistamist. …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga