Peatselt algab puhkuste aeg, vaatasin välja mõned vegan-puhkused, mis tunduvad VÄGA ahvatlevad!

Holistic-Holiday-at-sea00111. HOLISTIC HOLIDAY AT SEA, MÄRTS
Imeline vegan-kruiis kariibimerel, kus lisaks toredatele inimestele saab kuulata loenguid, süüa vegan toite, osaleda vegan-pidudel ja avastada kruiisisihtkohti nagu Jamaica, Miami, Caymani saared, Mehhiko ja Bahama. Sellel kruiisil on käinud rääkimas ka dr Campbell ja dr Barnard.
Tänavune kruiis oli juba ära, see toimus 1.-8. märtsil. Hinnad 1300-4700 dollarit (sõltuvad kajut asukohast ja palju inimesi korraga registreerida, kõige kallim luksvärk). Tavalises kahekohalises aknaga kajutis hind ühele inimesele 1475 dollarit. Söök ja loengud sees.
23. maini saab aga registreerida soodushinnaga 2015. aasta kruiisile. :)
campvegsource2. CAMP VEGSOURCE, JUULI
24 aastat taimsel toidul olnud perekond Nelsonid korraldavad juba mitu aastat Hawaii seikluspuhkuseid. Nad peavad ka vegsource.com veebiajakirja ning korraldavad edukaid tervisliku elustiili konverentse.
Camp Vegsource toimub 12.-19. juulil Hawaiil Kauai saarel, ööbimisega saare kaunimas hotellis Grand Hyatt Kauai Resort and Spa. Süüa saab kolm korda päevas, toit on soola-suhkru-õlita ja väherasvane maitsev vegan-bufee.
Kohapeal saab teha ziplingut (kõrgelt mööda nööri alla laskmine nagu meil seiklusparkides), osaleda maalilistel rattamatkadel, matkata, kajakiga sõita, snorgeldada ja püsti aerutada jne.
Hind? Kõigest 3995 dollarit inimese kohta. :D

https://www.youtube.com/watch?v=ydlUFrwjwU8

costarica3. DR MCDOUGALL RETREATS, JUUNI / JAANUAR
See tuntud arst kutsub inimesi puhkama nii Costa Ricale kui Hawaiile. John ja Mary McDougall on puhkuseid korraldanud juba viimased 20 aastat, neil on välja töötatud ka oma menüü, samuti soola-suhkru-õlivaba taimne toit ja bufeena. Lisaks saab alati kuulata dr McDougalli põnevaid loenguid tervislikust elusttiilist.
Costa Rica reis tuleb 21.-28. juuni, ööbimisega Hilton Papagayo Costa Rica Resort and Spa hotellis. Saab võtta kõiksugu tuure (rantšod, vaated, mereäär, jõed). Costa Rica hind 2550 dollarit inimene.
Hawaiil tuleb sarnane reis, lisaks veel vaalade vaatamise tuur, ziplining, matkamine, snorgeldamine jm, mis Camp Vegsource pakkus. Toimub 17.-24. jaanuar 2015 ja seal on hinnaks 4150 dollarit inimese kohta.

hawaii3
Toredaid reise on veel, aga need on kõige pildilisemad, keda huvitab, siis siin veel mõned:

Nädalane vegan-puhkus Itaalias, oktoobris 2014, hind 2395 dollarit, kokakursused, vaatamisväärsused ja ringsõidud, majutus parimates luksvillades – http://oneveganworld.com/events/vegan-vacation-italy/

The Raw Adventure Costa Rical, toimus 2014. aasta märtsis, aga toimub tõenäoliselt uuesti ka järgmisel aastal, hind nädalase puhkuse eest 1250-1650 dollarit (sõltuvalt palju inimesi toas on). Süüa saab nii palju orgaanilisi puuvilju-aedvilju kui sisse mahub, lisaks 80/10/10 toidukorrad, joogatunnid, surfamine, rulluisutamine, matkamine, meditatsioon, loengud – http://www.therawadvantage.com/shop/costa-rica-retreat-march-2014/

Ja lõpuks üks koht, kust leiab terve hunniku taimetoitlastele sobivaid reise: http://www.responsibletravel.com/holidays/vegetarian-and-vegan