Jingee elus toidu talvenipid

Mõned ideed, kuidas külma ilmaga toortoidul olla.

jingeeJingee on nelja lapse ema, elab perega Kanadas, nii et üsna sarnane nagu meil! Olnud elus toidul 18 aastat. Praegu on ta 45.

1. Tee juurviljamahlast ja tükeldatud juurviljadest käesoe supp. Kui sa saad sinna vabalt sõrme sisse panna, siis sa pole midagi tapnud või mürke tekitanud, nii et tehniliselt on see ikka elus toorsupp.

2. Soe tee. Aga jälle, mitte liiga kuum, et kõike ära tappa. Head teed on näiteks piparmünt, kummel, kibuvits. Kui sa kasutad teekotte, siis vaata, et oleks ainult tee, ilma lisanditeta.

3. Et eriti aeglaselt kaloreid põletada, lisa oma dieeti teravilju. Leota näiteks toorest tatart ja kaeratange 2 päeva järjest üleöö. Siis tee nendest helbed või piim (blenderda vee ja magusainega).

4. Cayenne´i pipar. Maitsesta oma toitu kergelt mõne soojendava pipraga.

5. Piserda veidi cayenne´i pipart oma jalanõudesse. Aga ole ettevaatlik, et ei põletaks!

Peale Jingee soovituste, mina soovitaks omalt poolt süüa piisavalt kaloreid, näiteks rohkem banaani.

Allikas:
http://jinjeetalifero.com/?p=2272

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

Ville Jehe: “Vastutustundetud juhid jäävad isolatsiooni”

Teadliku ettevõtjana tuntust kogunud Ville Jehe sõnul liigub kogu ettevõtlus vastutustundliku tegevuse poole. Need, kes …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga