Dr Fuhrman´i TV-saade “3 Steps to Incredible Health” (VIDEOD)

Siin on populaarse dr Joel Fuhrman´i saate 4 videot. Tema saade kogub USAs taas hoogu, nüüd on head soovid ka eestlasteni toodud.

Dr Fuhrman teeb USA telekanalil PBS saadet 3 Steps to Incredible Health (3 Sammu Imelise Terviseni), vaata ja imesta :).
Dr Joel Fuhrman on perearst ja teadur, kes on spetsialiseerunud haiguse tagasipööramisele toitumise kaudu. Ta on esinenud sadades tele- ja raadiosaadetes ning kirjutanud New York Times´i bestselleri Eat to Live (Süüa, et Elada). Dr Fuhrman on ka Toitumisuuringute Fondi juhatuse liige ja uuringute direktor. Koos teiste vegan-arstidega pika praktikaga.

1.OSA

2.OSA

3. OSA

4. OSA

Kes vaadata ei taha, saab tema põhipointe lugeda eestikeelsena siit:
“Dr Fuhrmani video – miks inimene on haige?”

Allikas:
FoodRevolution

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

Vaata filmi, mis tegi Carmen Kassist vegani!

“Viimasel 4. juuli tähistamisel sain uhkusega serveerida ise kontidest puhastatud ja marineeritud orgaanilist kana ning …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga