Sõbrapäeva guacamole

Pärast avokaado südame tegemist jäi igast asju järgi, otsustasin siis sõbrapäeva guacamole ka teha. Muidu oli meil sõbrapäevaks juurvilja püreesupp, väga romantiline :).

I
IMG_1006

 

I
I
I
I
I
I
I
I
IMG_1007Koorisin pehme avokaado seest tühjaks.
IMG_1010

I
I
I
I
I
I
Siis juurde sidrunimahl.

 

 

IMG_1013I
I
I
I
I
Ja siis kogu see kraam, mis lõikelaual järgi oli, kaussi. Tomatid, kurgid, maitseroheline (seekord kasutasin tilli, rohelist sibulat ja rosmariini)
I
I
I
I
I
I
I

IMG_1012Ma tean, et Taavile maitseb veits teravam guacamole, nii et panin kaks väikest küüslauguküünt ka sisse.
I
I

 

 

IMG_1014
Lisasin natuke sojakastet ka. IMG_1015Ühe tomati lõikasin südameks, meie nimetähed (Indra ja Taavi) tegin kurgikoorest :)

 

 

 

 

 

IMG_1016I
I
I
I
I
I
I
I
Pärast sõime guacamolet maisigalettidega. Avokaado süda läks lastele peale, pole nii terava maitsega. No ja siis juurde veel paks juurviljapüreesupp. Mmm, nämma!

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

Tatra-kartuli krõpsuleivad sibula ja küüslauguga

Gluteenivabad, õlivabad, täistoidust maitsvad ja maitsekad krõpsuleivad. Jeei! :) Ma olen igasuguseid krõpsuleibasid proovinud teha …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga