Puuviljaaeroobikasse oli nii suur tung, et kaks gruppi, mis MyFitnessis olid, täitusid kiirelt. Siin mõned pildid, VIDEO ja tänusõnad :).

Selle armsa video tegi meie sõber Marko (kes võõrustab 14. novembril Tallinnas Aafrika Kakaoliidu esindajat!). Ta oli nii armas, et tuli oma pisikese pojaga MyFitnessi trenni ning pani sellest kokku video – aitäh!
Võib olla lisan varsti ühe klipi veel – aeroobikamuusikaga, jeei :D.

Kogu selle võimaluse eest tahan südamest tänada Taimetoidumessi korraldajat Annikat ja Eesti Loomakaitse Seltsi endist juhti Evelyni. Superarmsad inimesed!

Äpardusi oli ikka ka. Reede õhtul Bambonast saadud kaks kasti banaane olid rohelised ja söömiskõlbmatud. Nii et mu armas kaasa Taavi läks laupäeval kell 8 Rimi ukse taha ja tõi sealt uued kastid :). Ühtlasi tema abi puuviljade transportimisel, tassimisel ja kokkusidumisel oli täiesti asendamatu.
Siia juurde muidugi veel lastega olemine sel ajal, kui mina otsisin muusika, panin kokku kava ja seda harjutasin.
Lisaks selgus esimeses trennis, et treeneri mikrofon ei tööta ja korraks hüppas muusika välja – õnneks on mul kõva hääl ja muusika tuli ka kohe tagasi – kõik toimis :). Teine trenn läks see-eest viperusteta, ja ausalt, ma nautisin iga hetke!

Eesti Võimlemisliidu ja Tallinna Ülikooli põhjalik treenerikoolitus on ainult kasuks tulnud ning mul on nii hea meel, et Taimetoidumessil tehtud puuviljaaeroobika ja treenerikoolitus omavahel kattusid!

Ma tänan kõiki neid rõõmsaid inimesi, kes minuga trenni tulid. Tänan Maarjat, Birgotit, Reeta, Karmet ja oma ema, kes minuga eeltrenni tegid – sain kava korra läbi teha ja sellest oli väga palju abi.

Tagantjärele oleks võinud rohkem ülebookida, sest umbes pooled jäid tulemata, aga samas oli pikk järjekord ukse taga. See-eest said jällegi osalenud rohkem puuvilju kaasa :).

Väga põnev oli näha Bambona puuvilja-juurvilja ladu ja Kaubamaja Toidumaailma laoruume (Kaubamaja andis apelsinid) – mõlemast kohast olid nii toredad inimesed abiks. Lisaks muidugi Viru MyFitnessi juhataja Jevgenia, kes andis võimaluse kasutada rühmatreeningu ruume puuviljaaeroobika harjutamiseks.

Ma tänan teid kõiki südamest – see oli suurepärane kogemus! :)

Lisan pildivaliku. Klikkides läheb pilt suureks.

Puuviljaaeroobika pildivalik2