Rootsi onkoloog annab Tallinnas loengu taimse toitumise tervisemõjudest

Rootsi onkoloogia vanemarst dr David Stenholtz, kes on tuntud täistaimse toitumise eestkõneleja ja ühingu “Arstid tuleviku heaks” (“Läkare för framtiden, www.lakareforframtiden.se) juht, peab 13. augustil loengu teemal “Täistaimse toitumise tervisemõjud”.

“Julgustan kõiki toituma võimalikult taimsete terviktoitude keskselt. Soovitused süüa täiesti või peaaegu täielikult taimselt on aidanud viia südame-veresoonkonna haiguste taandumiseni. Ükski muu toitumisviis pole andnud selliseid tulemusi,” ütles Stenholz kevadel ajakirjale Vegan antud intervjuus.

Tallinna loengus tuleb juttu sellest, milliseid eelised pakub tervisele täistaimne toitumine ning mida silmas pidada, et vegantoitumine oleks tervislik.

AEG: 13. august kell 11-13
KOHT: BLISSi Konverentsikeskus, Mustamäe tee 17, Tallinn (www.bli.ee)

Sissepääs tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine: http://vegan.ee/registreerimine/

Loeng on inglise keeles.

Lisainfo:
Kadri Sikk
5874 0150

Foto: Pinterest

Lähemalt... Liisa-Indra

Liisa-Indra
Inimene on imeline ja kõikvõimas, loodus vägev ja loomad justkui teiste rahvuste esindajad, sõbrad. Kui mu keha sai vabaks mürgisest toidust, sain aru palju see oli mind tagasi hoidnud ja kurnanud. Oleme terve perega veendumusel, et elus taimetoit on inimese loomulik toit. Kedagi ei pea tapma või piinama, et meie saaks elada. Igaühel on õigus rahus elada. Igaühel. Elame armastuses, tervises, õnnes ja rahulolus ning soovime sama teistele, liigist olenemata.

Vaata seda ka

Bill Gatesi õnnistusega veganburgerid vallutavad poelette

Ettevõte Beyond Meat, mille ivestorite hulka kuulub miljardär Bill Gates ja toidutootjad nagu General Mills …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga