Suur puhastumine on selja taga, nüüd saab rohkem tegeleda kõigega, mis alles jäi ja sellega olema õppida.

Septembris on soovide ja tahte koondamine.
Osalt toimub see iseenesest – kes usaldab oma intuitsiooni, sellel läheb edasiminek lihtsalt. Teised saavad õppida veel ennast kuulama.

Tahte ja kirgedega toimub küll silmitsi seismine, kuid need kõik pärinevad varasemast ajast. Mida sa varem oled soovinud ja loonud, see alustab nüüd manifesteerumist.

Suur osa teemadest on seotud küll armastusega, kuid enamus lihtsalt endaga. Eneseteostus, enese kuulamine, enesevaatlus, enesearmastus, enese väljendamine.

pink-angel-compassion

Oma elus juhtima õppimine. Mis praegu loomisel, toob oktoobris katsumusi, novembris selginemisi, detsembris armastust, jaanuaris-veebruaris avanevad uued helged mustrid ja märtsis toimub suur avardumine (täielik valge plahvatus).

Paljud tulevad sellest välja paarina, olles leidnud oma kaaslase. Paljud leiavad midagi väga enda oma. Iseennast. Ja seda nautides liuglevad üle terve suve. Teised valivad muu tee, saavad veel katsumusi. Sest alati on polaarsused, tasakaaluala nende vahel ja kõrgemad ning sügavamad kohad nende ümber. Kus sa oled ja kus sa tahad olla? Kõrges ja valges polaarsust näiteks pole. Mulle meeldib nende tasandite vahel lihtsalt liikuda.

September on igat pidi ettevalmistav ja baasi loov. Nüüd on hea aeg mõelda ja suisa kirja panna, mis sulle meeldib, mida sa vajad, mida sa tahad teha? Oktoobris üllatab maagia ja võlumaailma tegelased. Osadel läheb kergemaks, osadel, vastupidi, just raskemaks (need, kes vanadest mustritest veel õppinud pole).

September ja detsember on suure valge märtsiga seotud. Sa alustad “seda” septembris, näed tulemusi detsembris ja korjad saagi märtsis.

pink-angel

Septembris on oluline mäletada, kes sa oled ja mida sa tahad, see on sinu “päästepaat”, hoides sind vee peal ning kursil. Nii saad ka teisi abivajajaid “paati” tõmmata.

Kel vaja, saab veel sügavaid kogemusi oktoobris läbi teha, et ennast leida ja sügavalt enda seest kalliskive pinnale tuua.

pink-angel-rays-sunrise
Olulised on endast tulenevad valikud. Mitte teiste, vaid enda jaoks olemas olemine.

Inglid on abiks ja toeks kogu aeg. Ainult mäleta kutsuda. Juhatajaks ongi eriline suur tingimusteta armastus, piiramatu südame soojus. Allika energia.

pink-angel2

Jõuad võib-olla osalt sinna, kus sa juba oled olnud. Kui tunned selle ära, siis sa ei jää siia, vaid saad edasi liikuda, sest kõik on selgem, sa tead ja saad aru rohkem kui enne, su pilt on laiem.

Ja nüüd sa saad ka otsustada selgemini, oma tahtekiirt liigutada nagu laserit.

Osalt on olukord septembris nagu kapi puhastamine. Sa võtsid kõik asjad välja, vaatasid üle, pesid kapi ja asjad, viskasid üleliigse ära ja sättisid allesjäänu ilusti kappi tagasi. Nüüd, septembris, ongi aeg elada sellega, mis sul on ja siit edasi liikuda. Sest sa tunned ennast ja seda, mis sinus on.

light and dark angels

Septembris paned aluse kogu aastale.
Hoia ennast roosa ja sädelevana armastuse sees.
Hoia ennast. Usu ennast.
Hoia ennast õrnas kohas. See teeb su tugevaks. Ja see viib sind sinna, kuhu sa oled alati tahtnud minna, kuhu sa oled alati pidanud jõudma.
HOIA ENNAST KURSIL ja peatselt tuleb abi.

Seda saad teha teadlikult nii, et vaatad filme-seriaale, mis on päikselised, kannavad tõelisi ja puhtaid tundeid. Ja mis lähevad kokku sinu eesmärgi ning huvidega – olgu need mis iganes. Paned endale desktopi pildi, mis sulle hea tunde toob; kannad riideid ja värve, mis sind justkui hoiavad (nt heledad ja pastelsed toonid). Loed tekste, mis sind inspireerivad; kohtud inimestega, kes sind rõõmustavad; teed asju, mis sulle hea tunde toovad (nt looduses jalutamine või sportimine; ka maasikajäätise söömine heas seltskonnas või hea filmiga :) jne). Loobud kohustustest-tegemistest, mis enam õiged ei tundu. Tunned armastusega ära iga endas oleva tunde, võtad ta vastu ja lased vabaks. Kuulad oma sisetunnet ja usaldad seda. Ütled “ei” sellele, mis ei tundu õige. Ning ütled “jah” kõigele, mis toob õige tunde, isegi, kui see pole loogiline, siis usaldadki.

Kuid isegi siin maailmas pole kunagi mõeldud, et pead kogema seda kõike üksi. Sulle on keegi. Ja teda tõmbab sinu poole samamoodi nagu sind temani. Mida lähemale jõuad endale, seda lähemale jõuad temale. Septembris paned aluse kõigele sellele, mis uuel aastal sulle avaneb.

Kusjuures, ühtede jaoks on see partner, teiste jaoks iseendani jõudmine ja enda mõistmine, kolmandatele hoopis karjääriga seotud väljakutsed. Usu ennast ja sind tõmbab selle poole ning seda sinu poole. Kuula oma kompassi.

pink-angels

Sa otsid midagi, aga ei tea, mida?
Enda tükke korjad kokku. Ja sul on nüüdseks piisavalt.
Lase lihtsalt olla. Sind ootab üllatus. Kõik on paremini, kui arvad. Sind juhendatakse, valgus ümbritseb sind üleni. Lase sel olla.
Kõik, mis tuleb, lase tulla. Sa oled seda juba õppinud. Iga tunne, mõte, inimene, kogemus, juhtum, hetk – las olla. Ela seda. Sa jõuad sinna, kuhu sa pead jõudma. Ja sa pole üksi.

Osalt juhtuvad septembris asjad iseenesest. Oluline on kasutada “pead”, aga arvestada südant, hoida ennast alati avatuna. See on kogu aasta häälestamine.

Nagu teemant mäletab tuhka

Hoia meeles, mis sa oled läbi teinud ja kogenud.
Hoia meeles, mida sa soovisid.
Hoia meeles, mida sa praegu soovid.
Hoia meeles, mis sulle meeldib ja mida sa vajad.
Sa ei pea midagi tegema.
Lihtsalt ole avatud, usalda ja hoia ennast meeles.

Värvilist septembrit!
Liisa-Indra

***
Murtud südame müüt – kui armastus teeb haiget, kuidas seda muuta
Kui Sa tunned sügavalt… Miks Sa nii tunned?
Sa oskad tumeda poole tundeid juhtida. Kuidas olla oma emotsioonide võlur?