Võiks arvata, et see on järjekordne konspiratsioonifilm, aga ei. Tegemist on lihtsalt loogilise ülesehituse ja viisakate teadlastega tehtud intervjuudega. Ka teadusmaailm on kursis – HI-viirust pole seni keegi suutnud isoleerida!

Mis see siis tähendab?

See tähendab, igal aastal kulutatakse miljoneid selleks, et hirmutada inimesi viirusega, millest keegi tegelikult midagi ei tea.
Ja kui loogiline see on, et ühes riigis testi tehes võib tulla vastuseks HIV postiiivne, teises aga HIV negatiivne? Sest kasutatakse erinevaid teste. Väga sürr.

Ja nagu sellest veel vähe oleks, ütleb prantslane, kes esimesena HI-viiruse justkui avastas (aga pole seda suutnud tõestada), et see HI-viirus väljub terve immuunsüsteemiga kehast probleemideta ise paari nädalaga. Seega kõik see raha ja kampaania arengumaades, kus on puhta vee põud ja näljahäda? Jah, palju kasulikum on neil aidata saada värskeid puu- ja juurvilju ning puhast vett!

Kuid mis see AIDS siis on? Sest see tõepoolest eksisteerib… Seda vaata filmist.

Terve film täis CDC (USA ravimiamet) AIDSi/HIVi osakonna teadlaste-juhatajate intervjuusid, mitu Nobeli preemia võitjat ja laureaati, suurte haiglate arstid-teadlased…

Huvitav… to say the least! :)

VAATA FILMI

Ma lisan ka ühe austia-saksa teadlase selgituse, mis on hilisem (2012), kui House of Numbers film (2009).